Wczytuję dane...
O sklepie

Dane kontaktowe

Jeśli szukasz danych kontaktowych naszej firmy, zapraszamy się do zapoznania się z naszym Regulaminem. Znajdziesz tam wszystkie interesujące Cię informacje. 

Strona kolejnazdrowie.pl

Chcielibyśmy w ten sposób ułatwić Ci budowanie i korzystanie z nawyków żywieniowych, które z upływem czasu będą działać na Twoją korzyść. Znajdziesz tutaj nieprzetworzone produkty z których zrobisz swoje ulubione dania;  brak dodatków w postaci polepszaczy smaku, konserwantów, barwników to zapomniana już konieczność w prowadzeniu zdrowego i szczęśliwego życia.

Zdrowe podejście do diety

 Dieta, oczywiście w rozumieniu sposobu odżywiania się. Dieta dzisiaj kojarzona jest z "odchudzaniem", czymś co ma trwać tylko krótką chwilę i dać określony rezultat. Chcemy obalić ten mit, nie ma sensu się odchudzać! Przecież nie zależy Ci na tym aby odmawiać sobie przyjemności tylko po to by przez dwa miesiące wakacji dobrze się prezentować na plaży. Chodzi o to aby zbudować nawyki żywieniowe i świadomość tego jak działa Twój organizm, takie podejście pozwoli Ci cieszyć się świetnym wyglądem i doskonałym samopoczuciem ZAWSZE. 

Małe zmiany generują duże efekty

Pięć minut,  tylko tyle trwa "podmiana" standardowych produktów na te mniej przetworzone, bez dodatku cukru i innych substancji uzależniających. Nie daj się nabrać na cudowne pigułki czy godziny spędzane na siłowni. Dobre samopoczucie i wygląd buduje się przede wszystkim rutyną. Jeśli Twoje rutynowe zakupy są kiepskiej jakości to nic dziwnego, że rezultaty wszystkich starań też nie powalają. Zastąp produkty, których najczęściej używasz tymi mniej przetworzonymi: wybierz mąkę orkiszową, zamiast zwykłej pszennej, wyklucz sacharozę, słodź miodem lub cukrem brzozowym; upiecz własny chleb! (bez spulchniaczy, aromatów, a za to z tajemnym sekretem zapachu chleba ;)

Te drobne zmiany wraz z upływającym czasem skumulują się dając niesamowite rezultaty, jednocześnie ograniczając zmuszanie się i wykorzystanie Twojej cennej silnej woli, bo przecież to tylko drobna zmiana nawyków :)

Jedz słodycze! (najpierw przeczytaj)

Poczekaj!, nie biegnij jeszcze do sklepu po batony i czekoladę... Pozwól, że najpierw wyjaśnimy. Słodycze pewnie kojarzą Ci się z gotowym produktem, który składa się w 90% z sacharozy. Zapomnij o nich, to bezwartościowy produkt, który powoduje uzależnienie i nie dostarcza żadnych wartościowych składników. Zamiast nich proponujemy własne słodkości ;) ciasta, ciasteczka, bułeczki, babeczki, deser, torty, tarty, owsianki, kaszki i wiele wiele innych. Nie wierzysz? Zajrzyj do sekcji bloga z przepisami i znajdź coś dla siebie! Zapraszamy Cię na nasz Instagram, znajdziesz tam wypieki i przepisy nasze oraz osób z którymi współpracujemy. 

Nie wszystko na raz

Jest takie chińskie przysłowie:

"Podróż o długości tysiąca mil rozpoczyna się od pojedynczego kroku."

Nie czekaj, aż coś się stanie. Zacznij dbać o siebie od dzisiaj, nie daj się przytłoczyć, nie próbuj zrobić od razu wszystkiego na raz. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, spróbuj np. jednej z past orzechowych, przekonaj się, że smakuje o niebo lepiej niż popularne kremy czekoladowe, a przy tym wszystkim jest pełnowartościowym składnikiem, którego wcale nie musisz się wstydzić czy wyrzekać jeśli dążysz np. do poprawy sylwetki. 

Zostaw kontakt

Poniżej znajdziesz okienko gdzie możesz zostawić do siebie kontakt. Wpisz swój e-mail i nie pozwól aby nasze spotkanie poszło na marne. Będziemy Ci przypominać o tym co dla Ciebie ważne, o tym aby dbać o siebie. 

Wpisz poniżej swój e-mail, bądźmy w kontakcie ;)